Internetinis kursas „Gyvenimo Restartas”

Internetinis kursas „Gyvenimo Restartas”

149.00

★ Ar norėtum atlikti tokį gyvenimo auditą, kuris įgalintų pereiti į kitą gyvenimo kokybės ir pasakyti TAIP atidėtoms svajonėms ir tikslams?

★ Ar norėtum išlaisvinti savo asmenybę nuo pasąmoninių ribojančių įsitikinimų?

★ Ar esi pasiruošęs atkurti nuoširdų ryšį su savimi ir išauginti vidinę galią?

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.
Daiva Jodkauskienė

Aprašymas

“Gyvenimo Restartas” suteiks Jūsų gyvenimui aiškumo, išsklaidys iliuzijas, sunkius užstrigimus, abejones ir nepasitenkinimą realybe, kurioje šiuo metu gyvenate.

 

Ši programa – nuoseklus ir kompleksiškas darbas su savimi, žingsnis po žingsnio ėjimas į aiškumą, kaip toliau kurti savo gyvenimą. Jos metu gautais įrankiais galėsi naudotis savarankiškai, tiek kartų, kiek norėsi, net programai pasibaigus.

 

Programos tikslas – persikrauti, reSTARTUOTI savo gyvenimą naujai, nepriklausomai nuo to, kokia dabartinė tavo situacija, atkurti nuoširdų ryšį su savimi ir pasauliu, išlaisinti savo asmenybę nuo ribojančių įsitikinimų ir išauginti vidinę galią.

 

Programos metu:

  • identifikuosi ribojančius įsitikinimus ir pakeisi juos palaikančiais; suprasi savo unikalumą ir išsigryninsi stipriąsias savybes bei gabumus;
  • auginsi savivertę ir pasitikėjimo jausmą; išmoksi suprasti savo mintis, jausmus ir panaudoti juos progresui;
  • taps aiški veikimo kryptis ir tolimesni veiksmai;
  • mokysiesi svajonių ir tikslų įgyvendinimo metodikos;
  • pajusi galią kurti savo gyvenimą atsiribojęs nuo praeities įvykių;
  • mokysies priimti save visokį, su visais “trūkumais” ir “privalumais”;
  • restartuosi dabartinį gyvenimą ir sukursi tvirtus pamatus pasirinktiems pokyčiams prioritetinėje srityje;
  • išsiaiškinsi, ką iš tikrųjų nori ir renkiesi daryti pats.

 

Programa skirta Tau jeigu: Nejauti gyvenimo džiaugsmo ar prasmės jautiesi pasimetęs ir neužtikrintas savo pasirinkimais; jautiesi neįvertintas ar trūksta pasitikėjimo savimi; nuolat susiduri su aplinkybėmis, kuriose esi “priverstas” ginti savo nuomonę, įrodinėti; atsidūrei tarsi “užburtame rate”, jauti bejėgiškumą ir nežinai kaip iš to išeiti; dažnai atidėlioji sprendimus ir konkrečius veiksmus; nuolat aplanko abejonės ir baimė suklysti arba jauti, kad “dar ne laikas”; jauti vidinę tuštumą, tarsi gyventum ne savo gyvenimą.

 

Programą sudaro: net 15 video paskaitų; praktinės užduotys ir namų darbai po kiekvienos paskaitos; galimybė užduoti aktualius klausimus-atsakymus iš programos lektorei (raštu) ir gaunant atsakymus asmeniškai uždara FB grupė su bendraminčiais diskusijoms ir bendroms įžvalgoms; galimybė kursą žiūrėti, kartoti norimu tempu ir laiku net 6 mėnesius po atlikto užsakymo.

 

Prieiga prie paskaitų atsiunčiama nurodytu el.paštu gavus apmokėjimą.

 

Dalyvio atsiliepimas baigus programą: “Jau dalyvaujant šioje programoje įvyko tikra transformacija, kuri “perkrovė” mano smegenis kaip stringantį kompiuterį esminiuose suvokimuose. Atsirado aiškumas, kaip noriu kurti savo gyvenimą ir tai drąsiai dariau, nes gavau visus įrankius. Pastebiu, kaip esu mažiau ribojama aplinkybių. Dėkoju už santykių su artimaisiais pokyčius. Dabar žinau, kaip restartuotis kaskart, kai ateina pilki gyvenimo periodai.”

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Internetinis kursas „Gyvenimo Restartas””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Emocinis intelektas

  • Viena svarbiausių žmogiškųjų kompetencijų, kuri padeda žmogui aiškiai suvokti ir išreikšti save, kurti darnius santykius su kitais žmonėmis, tapti atsparesniems bet kokiems gyvenimo iššūkiams.

Kūno išmintis

Kūno išmintis

Visos mūsų mintys, emocijos ir veiksmai įsirašo kūne kaip programos ir išlieka ilgai. Išmok girdėti, ką sako kūnas.
Pažadink ir įdarbink kūno išminties galias.

proto tarnystė

proto tarnystė

Išmok valdyti ir naudotis savo proto analitiškumu, netarnaudamas jam. Tu esi savo gyvenimo šeimininkas ir kūrėjas, o protas tėra tavo nuolankus tarnas. Mąstymo pokyčiai lemia gyvenimo kokybės pokyčius.

 

Dažniausiai užduodami
klausimai

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įsigytas programas, paskaitas, konferencijos įrašą galėsi stebėti 6 mėnesius nuo įsigijimo.

Dėl dalinio mokėjimo rašykite daiva@dudenaite.lt ir rasime abiems priimtiną apmokėjimo sprendimą.

Esu užtikrina suteikiamų paslaugų kokybę, tačiau jeigu visgi gautos žinios ar mokymai nepatenkintų Tavo lūkesčių – per 14 dienų nuo įsigijimo gali parašyti man daiva@dudenaite.lt ir grąžinsiu sumokėtus pinigus.

Programas, pakaitas ar konferencijos įrašą galėsi stebėti dviem būdais: iškart po įsigijimo, pačiame užsakymo patvitinimo lange; taip pat, el.paštu atkeliaus informacija su nuoroda. Jeigu kartais negautum laiško ar kažkas nepavyktų – drąsiai rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Taip, sąskaitas išrašome tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Atlikdamas užsakymą parašyk rekvizitus, kuriais reikalinga sąskaita faktūra, o jeigu tą pamiršai padaryti – tuomet rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Įprastai sertifikatų nerašome, tačiau esant reikalui, išimtine tvarka, galime išrašyti. Parašykite man daiva@dudeinaite.lt.

Atsiliepimai

Susiję produktai