Daiva Jodkauskienė
Daiva Jodkauskienė
Read More
Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.

Sužinokite, kaip sutikti tinkamą gyvenimo partnerį!

25€

Įvertino dalyvavę seminaruose
5/5

Kaip sutikti tinkamą gyvenimo partnerį/-ę?

3-jų žingsnių strategija.

Registruokitės dabar, o vėliau gaukite įrašą!

25EUR

Daiva Jodkauskienė
Daiva Jodkauskienė
Read More
Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.

SEMINARAS SKIRTAS JUMS, JEIGU:

NORITE..

sutikti sau tinkamą gyvenimo partnerį/-ę ilgalaikiams, darniems ir sveikiems santykiams.

IEŠKOTE, BET..

nerandate tinkamo partnerio, o galbūt esate nesenai patyrę skyrybas ir bijote vėl „pritraukti” tokį patį partnerį bei skausmą.

TIKITE, KAD..

santykiai gali “nutikti” savaime, tačiau suprantante, kad tinkamas pasiruošimas lemia būsimų kokybę, laimę ir darną.

Daiva Dūdėnaite

UŽSIREGISTRAVĘ Į SEMINARĄ GAUSITE:

Patogus atsiskaitymas

Daiva Dūdėnaite

Patogus atsiskaitymas

Žmogui reikia žmogaus, todėl jis kuria santykius ir yra linkęs gyventi poroje. 

Laimingi nori būti visi, todėl svajoja apie darnius, sveikus, meilės kupinus santykius, kurie tęstųsi ilgus metus. 

 

Sutikti tinkamą gyvenimo partnerį/-ę žmonės trokšta tiek kuriant ilgalaikius santykius pirmą kartą, tiek jau patyrus skyrybas ar partnerio netektį.

Šis poreikis būdingas daugumai, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties. 

 

Deja, bet dabartinio laikmečio statistika rodo, kad pusė porų skiriasi, o nemaža dalis savo santykių toli gražu nepavadintų darniais ar net sveikais. 

Kokios priežastys lemia tai? Įsivaizduoju, kad žinote ne vieną ir jau dabar mintyse vardinate… 

 

Deja, žmonės dažniausiai įvardina tas pačias, besikartojančias “objektyvias”, “logiškas” priežastis, kurios yra paviršinės, neužkabindami esminių.

 

Neturėdami bazinių žinių ar suvokimo apie sveikus santykius poroje, žmonės patiria daug skausmo ir kančios santykiuose.

Būtent todėl, netgi kurdami naujus santykius, ilgainiui susiduria su panašiais ar net sudėtingesniais iššūkiais.

SEMINARO METU:

 1. Kalbėsime apie santykių poroje ypatumus. Bus išsklaidyti populiarūs vyraujantys mitai, kuriais vadovaujantis patiriamos nesėkmės poros santykiuose.
 2. Išmoksite atskirti, kas yra meilė ir kas yra “pseudomeilė”.
 3. Suformuosite naują požiūrį į santykius ir jų sveiką eigą. Todėl nauji santykiai klostysis natūraliau, lengviau ir ptiriant daugiau džiaugsmo nei skausmo ar nusivylimų.
 4. Sužinosite, kaip išmintingai išsigryninti, kokio gyvenimo partnerio jums reikia ir kaip tokį partner sutikti.
 5. Išsiaiškinsite savo ribojančius įsitikinimus, kurie daro neigiamą įtaką santykiams. Išmoksite juos pakeisti į tinkamus, kurie kreipia santykius teigiama ir sveika linkme.
 6. Sužinosite, kaip įgyti pasitikėjimo santykiuose. Bus atskleistos esminės nesėkmingų poros santykių priežastys, tam kad neliptumėte ant grėblio vėl ir vėl.
 7. Gausite praktines užduotis, per kurias sužinosite, apie 3-jų išmintingų žingsnių strategiją, kuri bus pamatas jūsų troštamų santykių sukūrimui arba esamų santykių perkūrimu.
321615049_869939497603629_6196542582429440972_n

Kodėl priešinamės pokyčiams?

Suprasite, kaip veikia smegenys ir kaip kuriasi pasipriešinimas pokyčiams.

Kokia esminė pokyčių taisyklė?

Sužinosite esminę taisyklę, nuo ko pradėti bet kokį pokytį be vidinio pasipriešinimo.

3 klaidingi įsitikinimai ir jų keitimo įrankiai

Sužinosite, kokie 3 gilūs klaidingi įsitikinimai lemia pokyčių vengimą ir gausite įrankius, kaip juos eliminuoti.

3 klaidingi įsitikinimai ir jų keitimo įrankiai

Sužinosite, kokie 3 gilūs klaidingi įsitikinimai lemia pokyčių vengimą ir gausite įrankius, kaip juos eliminuoti.

1 esminis pokytis

Vienas, visiems prieinamas esminis pokytis, darantis teigiamą įtaką visoms svarbiausioms gyvenimo sritims: santykiams, sveikatai, finansams ir savirealizacijai.

Kaip pradėti pokyčius?

Išsiaiškinsite, nuo ko pradėti pradėti pokyčius, kai apninka abejonės ar sunku priimti sprendimą.

Klientų atsiliepimai:

5/5

Bendradarbiavimas su Daiva buvo ypatingai kūrybiškas. Ji man padėjo sustyguoti savo vis banguojančias produktyvumo būsenas ir paversti mane gerokai efektyvesniu žmogumi. Po Daivos konsultacijų ėmiau beveik dvigubai greičiau vykdyti savo darbus, o to pasekoje gerokai išaugo mano pardavimai ir pajamos. Esu labai dėkingas Daivai už jos konsultacijas, kurios man padėjo ryškiai priartėti link savo tikslų. | Martynas Šaikus

5/5

Konsultacijų metu atsiskleidžia ryškus Daivos profesionalumas: problemų priežasčių identifikavimas ne išoriniuose, bet giliuosiuose sluoksniuose. Konsultacijų metu jaučiu bendravimo lengvumą, aiškumą bei tikrą žmogaus  supratimą. Darbas kartu man tarsi atramos taškas, savo tvirto stuburo lipdymas. Jau turiu realių pokyčių: geriau suprantu save ir kitus, nenugrimztu į kaltės jausmą – tačiau nebijau prisiimti atsakomybės, tampu atviresnė, auga emocinis intelektas, todėl suprantu po nemaloniais jausmais slypinčius lūkesčius. | Lina Skredėnaitė-Černiauskienė

5/5

Esu labai dėkinga Daivai už mentorystę, kurios dėka išsilaisvinu ir mokausi gyventi gyvą gyvenimą. Šis  vedimas, tarsi sėklų sėjimas, kurios sudygsta ir plečiasi kartu plėsdamos suvokimus ir požiūrį. Jaučiuosi paaugusi kaip asmenybė, praėjau sudėtingas gyvenimo situacijas su aiškumu ir suvokimu, kaip spręsti iškilusius sunkumus, konfliktines situacijas. Išvysčiau įgūdį eiti į veiksmą. Man labai tinka bendravimo gyvumas, Daivos gebėjimas jausti žmogų, pamatyti užstrigimus ir kartais su humoru parodyti tai. Daivos lengvumas tarsi palengvina erdvę iššūkių situacijoms spręsti. | Inga Evstifejeva

5/5

Daiva Dūdėnaitė

Asmenybės ugdymo trenerė, mentorė, Vidinės Sėkmės Metodo autorė, pirmosios Lietuvoje konferencijos “Vidinė Sėkmė” sumanytoja, organizatorė ir pranešėja, įvairių mokymų programų autorė, internetinių bei gyvų seminarų, dirbtuvių ir kursų lektorė. Taip pat, autorinio ir unikalaus “Vidinis Sėkmės Metodas” autorė bei e-knygos “Vidinės Sėkmės Žemėlapis” leidėja.

Asmeninių interesų vedama jau daugiau nei 15 metų studijuoju bei tyrinėju žmogaus psichologiją ir elgseną. Individualių ir grupinių sesijų su klientais bei mokymų metu praktiškai taikau savo žmogiškąsias bei profesines kompetencijas, sukauptas žinias, asmeninę bei aktyvaus darbo su žmonėmis patirtį

DUK

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įrašas bus prieinamas 3 mėnesius.

Jeigu turite anoniminių klausimų – juos galite parašyti el. paštu daiva@dudenaite.lt

Įsigijus seminaro bilietą, nuoroda atkeliauja nurodytu jūsų el.paštu. Kartais laiškai nukeliauja į SPAM ar reklmaos skiltis, todėl pasitikrinkite ir jas. 

“Kviečiu Jus kartu patirti daugiau džiaugsmo ir gyvo gyvenimo kiekvieną akimirką, kurią turite. Viskas, kas vyksta Jūsų ar jūsų aplinkinių gyvenime, visuomet turi prasmę. Kartais tą suprantame labai greitai, o kartais prireikia laiko ir žinių. Iki pasimatymo seminare!” – nuoširdžiai, Daiva.

5/5

5/5 Įvertino Daivos Dūdėnaitės seminarų dalyviai

3-jų žingsnių strategija. KAIP SUTIKTI TINKAMĄ GYVENIMO PARTNERĮ/-Ę?

 • Šis seminaras leis suprasti, kodėl nepavyksta pritraukti tinkamo partnerio arba pritraukiate vis tuos pačius, kurie jus įskaudina ar nuvilia.
 • 3 žingsnių išmintingą strategiją, kuri padės išsirinkti tinkamą partnerį, su kuriuo galėtumėte kurti darnius, sveikus ir progresuojančius santykius.
 • Po seminaro taps aišku, nuo ko pradėti, kad „pritrauktumėte” tinkamą partnerį ir gebėtumėte kurti sveikus, kokybiškus, progresuojančius santykius.
 • Ir netgi jeigu šiai dienai turite santykius, kurie jūsų nedžiugina, kuriuose jaučiatės užstrigę, neaimingi – atminkite – niekuomet nevėlu pradėti iš naujo ir sukurti naujus ar perkurti naujus esamus santykius. 

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys. | Daiva J.

5/5

2022 © Daiva Dūdėnaitė