APIE MANE

Labas, esu asmenybės ugdymo trenerė, mentorė, Vidinės Sėkmės Metodo autorė, pirmosios Lietuvoje konferencijos “Vidinė Sėkmė” sumanytoja, organizatorė ir pranešėja, įvairių mokymų programų autorė, internetinių bei gyvų seminarų, dirbtuvių ir kursų lektorė. 

Daiva Dūdėnaite
Daiva Dūdėnaite
Daiva Dūdėnaite

apie mane

Taip pat, autorinio ir unikalaus “Vidinis Sėkmės Metodas” autorė bei e-knygos “Vidinės Sėkmės Žemėlapis” leidėja.

  • Asmeninių interesų vedama jau daugiau nei 15 metų studijuoju bei tyrinėju žmogaus psichologiją ir elgseną. Individualių ir grupinių sesijų su klientais bei mokymų metu praktiškai taikau savo žmogiškąsias bei profesines kompetencijas, sukauptas žinias, asmeninę bei aktyvaus darbo su žmonėmis patirtį.
  • Ilgametės praktikos dėka išsigryninau esmines priežastis, kodėl ilgainiui žmonių funkcionavimas įvairiuose gyvenimo srityse tampa automatinis, pradeda strigti, kodėl žmogus desperatiškai vaikosi sėkmės atributų, tam sugaišta daug laiko ir net praranda save.
  • Asmeninę ir darbo su žmonėmis patirtį, žinias, kompetencijas, tyrinėjimus  ir atradimus apjungiau į autorinį VIDINĖS SĖKMĖS METODĄ, kuris padeda identifikuoti esmines netenkinančių situacijų ir iššūkių priežastis bei sprendimo būdus 4-iose pagrindinėse gyvenimo srityse (santykiuose, finansuose, savirealizacijoje ir sveikatoje).
  • Ypatingą dėmesį skiriu žmogaus sąmonės bei požiūrio plėtimui, mąstymo pokyčiams, kritinio mąstymo stimuliavimui. Padedu suprasti, apjungti, įgalinti ir ugdyti turimus resursus: emocinį intelektą, kūno išmintį, proto tarnystę  bei dvasinę patirtį.
  • Individualiai parenku įvairias technikas ir naudoju efektyviausius metodinius įrankius, kurių pagalba žmogus įgauna naują pradžią gyventi ir jaustis sėkmingu, laimingu bei pilnaverčiu asmeniniame bei profesiniame kelyje arskleidžiant savo maksimalų potencialą ir realizuojant jį dabartyje.

Kvalifikacijos ir patirtis

Maloni gyvenimo patirtis

Daiva Dūdėnaite