Daiva Jodkauskienė
Daiva Jodkauskienė
Read More
Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.

DARNIŲ SANTYKIŲ FORMULĖ!

279€

Įvertino dalyvavę seminaruose
5/5

"DARNIŲ SANTYKIŲ FORMULĖ"

4 sav. kursas

Registruokitės dabar, o vėliau gaukite įrašą!

279EUR

Daiva Jodkauskienė
Daiva Jodkauskienė
Read More
Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.

KURSAS SKIRTAS:

POROMS, kurios..

trokšta atkurti pašlijusius santykius ir susigrąžinti tarpusavio ryšį.

Vienišiems, išsiskyrusiems,

visiems, norintiems sukurti pilnaverčius ir harmoningus santykius ateityje bei atkurti pirminį santykį su savimi esant poroje.

TIEMS, kurie..

patyrė ar patiria stiprių iššūkių santykiuose ir svarsto juos nutraukti.

Daiva Dūdėnaite

BAIGĘ KURSĄ:

Patogus atsiskaitymas

Daiva Dūdėnaite

Patogus atsiskaitymas

Žmogui reikia žmogaus, todėl santykiai yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Visi mes nuolat esame santykiuose su kitais žmonėmis: porose, tėvais, vaikais, kolektyvuose, su draugais, kaimynais, ar kitais.

 Santykiuose su kitais atsiskleidžia tai, kokie mes esame, mūsų pačių įvairiausios savybės ir , deja, mūsų pačių vidiniai konfliktai. 

 

Nesuvokdamas šių dėsnių, žmogus santykiuose patiria ne tik didžiausius džiaugsmus, bet ir skausmo bei kančios dėl nesusipratimų.

 

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna etapas, kai jis supranta, kad taip, kaip gyveno iki šiol, jo netenkina. 

 

Skaudina, kelia nepasitenkinimą ir nedžiugina santykiai su partneriu ar kitais artimaisiais, jaučia nuolatinę įtampą ar tuštumą, todėl kyla klausimai:

 

-ar tikrai šis žmogus man skirtas?

– kodėl nesijaučiu laimingas šiuose santykiuose? 

– ar su kitu žmogumi būtų geriau?

O gal Jūsų santykiai nutrūko ir bijote pradėti kitus? Nežinote ką daryti, kad nebedaryti tų pačių klaidų?

 

Tik maža dalis santykių vystosi taip, kaip svajojome, norėjome, vis dar trokštame, todėl jeigu Jums svarbūs ne tik buitimi ir įsipareigojimais pagrįsti santykiai, tačiau norite ir estate pasirengę kurti arba atkurti  darnius, harmoningus santykius ir juose jaustis pilnavertiškai

ŠIS KURSAS BŪTENT JUMS!

KURSO APIMTIS:

  •  4 išsamios teminės paskaitos video formatu (viso ~ 8 val.) – (po vieną per savaitę);
  • 12 praktinių užduočių (po tris per savaitę), video formatu, kur išsamiai su pavyzdžiais ir išsamiais paaiškinimais;
  • 4 klausimų – atsakymų sesijos (po vieną per savaitę);
  • Viso kurso eigoje uždaroje FB grupėje vyks palaikymas, atsakymai į klausimus ir konsultacijos.
321615049_869939497603629_6196542582429440972_n

Kodėl priešinamės pokyčiams?

Suprasite, kaip veikia smegenys ir kaip kuriasi pasipriešinimas pokyčiams.

Kokia esminė pokyčių taisyklė?

Sužinosite esminę taisyklę, nuo ko pradėti bet kokį pokytį be vidinio pasipriešinimo.

3 klaidingi įsitikinimai ir jų keitimo įrankiai

Sužinosite, kokie 3 gilūs klaidingi įsitikinimai lemia pokyčių vengimą ir gausite įrankius, kaip juos eliminuoti.

3 klaidingi įsitikinimai ir jų keitimo įrankiai

Sužinosite, kokie 3 gilūs klaidingi įsitikinimai lemia pokyčių vengimą ir gausite įrankius, kaip juos eliminuoti.

1 esminis pokytis

Vienas, visiems prieinamas esminis pokytis, darantis teigiamą įtaką visoms svarbiausioms gyvenimo sritims: santykiams, sveikatai, finansams ir savirealizacijai.

Kaip pradėti pokyčius?

Išsiaiškinsite, nuo ko pradėti pradėti pokyčius, kai apninka abejonės ar sunku priimti sprendimą.

Klientų atsiliepimai:

5/5

Bendradarbiavimas su Daiva buvo ypatingai kūrybiškas. Ji man padėjo sustyguoti savo vis banguojančias produktyvumo būsenas ir paversti mane gerokai efektyvesniu žmogumi. Po Daivos konsultacijų ėmiau beveik dvigubai greičiau vykdyti savo darbus, o to pasekoje gerokai išaugo mano pardavimai ir pajamos. Esu labai dėkingas Daivai už jos konsultacijas, kurios man padėjo ryškiai priartėti link savo tikslų. | Martynas Šaikus

5/5

Konsultacijų metu atsiskleidžia ryškus Daivos profesionalumas: problemų priežasčių identifikavimas ne išoriniuose, bet giliuosiuose sluoksniuose. Konsultacijų metu jaučiu bendravimo lengvumą, aiškumą bei tikrą žmogaus  supratimą. Darbas kartu man tarsi atramos taškas, savo tvirto stuburo lipdymas. Jau turiu realių pokyčių: geriau suprantu save ir kitus, nenugrimztu į kaltės jausmą – tačiau nebijau prisiimti atsakomybės, tampu atviresnė, auga emocinis intelektas, todėl suprantu po nemaloniais jausmais slypinčius lūkesčius. | Lina Skredėnaitė-Černiauskienė

5/5

Esu labai dėkinga Daivai už mentorystę, kurios dėka išsilaisvinu ir mokausi gyventi gyvą gyvenimą. Šis  vedimas, tarsi sėklų sėjimas, kurios sudygsta ir plečiasi kartu plėsdamos suvokimus ir požiūrį. Jaučiuosi paaugusi kaip asmenybė, praėjau sudėtingas gyvenimo situacijas su aiškumu ir suvokimu, kaip spręsti iškilusius sunkumus, konfliktines situacijas. Išvysčiau įgūdį eiti į veiksmą. Man labai tinka bendravimo gyvumas, Daivos gebėjimas jausti žmogų, pamatyti užstrigimus ir kartais su humoru parodyti tai. Daivos lengvumas tarsi palengvina erdvę iššūkių situacijoms spręsti. | Inga Evstifejeva

5/5

Daiva Dūdėnaitė

Pati esu trijų vaikų mama ir vyro mūza. 13 metų su vyru puoselėjame sudėtinę 6 asmenų šeimą. Į santykius žiūriu kaip į nuolatinę kūrybą, tačiau ne visuomet taip buvo.

 

Nors bendražmogiški santykiai man visuomet buvo viena svarbiausių vertybių, deja, esu patyrusi įvairių pamokų ir iššūkių santykiuose. Tai nesumenkino santykių reikšmės ir prasmės, atvirkščiai – tai paskatino gilintis, tyrinėti, studijuoti ir kurti, todėl ši sritis iš asmeninės prasiplėtė į veiklą. Jaučiu didžiulę prasmę galėdama realiai pagelbėti žmonėms, norintiems kurti darnius, sveikus, įkvepiančius, o svarbiausia – gyvus santykius.

 

Kasdienėje veikloje konsultuoju tiek poras, tiek pavienius žmones, rengiu seminarus, kur galiu plačiau dalintis veikiančiais aktualiausių santykių iššūkių sprendimo būdais, t.y. ne paviršutiniais patarimais. 

 

Kartą metuose rengiu gilų praktinį 4-ių savaičių santykių kursą tiems, kurie nori ir yra pasirengę kurti arba atkurti  darnius, harmoningus santykius ir juose jaustis pilnavertiškai.

DUK

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įrašas bus prieinamas 3 mėnesius.

Jeigu turite anoniminių klausimų – juos galite parašyti el. paštu daiva@dudenaite.lt

Įsigijus kurso bilietą, nuoroda atkeliauja nurodytu jūsų el.paštu. Kartais laiškai nukeliauja į SPAM ar reklmaos skiltis, todėl pasitikrinkite ir jas. 

“Kviečiu Jus kartu patirti daugiau džiaugsmo ir gyvo gyvenimo kiekvieną akimirką, kurią turite. Viskas, kas vyksta Jūsų ar jūsų aplinkinių gyvenime, visuomet turi prasmę. Kartais tą suprantame labai greitai, o kartais prireikia laiko ir žinių. Iki pasimatymo seminare!” – nuoširdžiai, Daiva.

5/5

5/5 Įvertino Daivos Dūdėnaitės seminarų dalyviai

4 sav. kursas DARNIŲ SANTYKIŲ FORMULĖ

  • Šame kurse išmoksite tinkamai suvaldyti emocijas: aiškiai suvokti ir išreikėti savo emocijas konstruktyviais būdais ir nesukelsite papildomų įtampų santykiuose.
  • Seminaro metu suprasite, kaip bendrauti neperžengiant emocijų toleravimo ribos, nes tai yra pagrindas, kurio dėka įmanoma adekvačiai ir efektyviai išspręsti kylančius iššūkius, nesusikalbėjimą bet kokiuose tarpasmeniniuose santykiuose.

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys. | Daiva J.

5/5

2022 © Daiva Dūdėnaitė