Daiva Jodkauskienė
Daiva Jodkauskienė
Read More
Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.

Kaip santykiuose sukurti/ atkurti emocinį ryšį?

26€

Įvertino dalyvavę seminaruose
5/5

Kaip sukurti/ atkurti emocinį ryšį santykiuose?

3-jų žingsnių metodas.

Žiūrėkite įrašą DABAR!

26EUR

Daiva Jodkauskienė
Daiva Jodkauskienė
Read More
Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.

SEMINARAS SKIRTAS:

NORINTIEMS..

SUKURTI ar ATKURTI NUTRŪKUSĮ EMOCINĮ RYŠĮ santykiuose.

SIEKIANTIEMS..

išmokti vadovautis harmoningu duetu – proto ir jausmų pusiausvyra santykiuose.

TROKŠTANTIEMS..

išmokti spręsti konfliktus emocijų toleravimo ribose, nesukuriant papildomų įtampų kenkiančių santykiams.

Daiva Dūdėnaite

UŽSIREGISTRAVĘ Į SEMINARĄ GAUSITE:

Patogus atsiskaitymas

Daiva Dūdėnaite

Patogus atsiskaitymas

Žmogus emocinė būtybė, todėl emocijos kinta ir reiškiasi santykyje su kitais žmonėmis, o ypač su artimaisiais ir esant poroje.

Kaip dažnai “priskaldome malkų” užvaldžius emocijoms? Arba kurį laiką uoliai slėpus ar ignoravus emocijas, kai jos pratrūksta, atrodytų, visai dėl menkniekio.

 

Koją pakiša tai, jog žmonių žinios apie jausmus ir emocijas yra labai primityvios ir ribotos.

Dažniausiai pasirenkamos dvi klaidingos kraštutinės emocijų raiškos strategijos, kurios griauna santykius.

Emocinė įtampa tarp partnerių kaupiasi ne vieną dieną ir jei nėra tinkamo emocinio ryšio, automatiškai įsiveliama į įvairiausius destruktyvius žaidimus poroje.

 

Emocijų pasirinkti negalime, tai natūralios žmogaus reakcijos, tačiau gebėti išlikti jų neužvaldytam gali išmoktri kiekvienas.

Tai raktas į darnius ir sveikus santykius.

 

Kas valdo jausmus, tas valdo jūsų gyvenimą ir santykius.

 

Įvaldžius gebėjimą išlikti emocijų toleravimo ribose netgi konfliktinėse situacijose poroje, išliekame ramesni, saugesni ir labiau pasitikintys santykiuose.

Šis gebėjimas nėra niekaip susijęs su emocijų slėpimu, ignoravimu, ar netinkama raiška.

 

Tik įgiję emocinio išmanumo, galime mėgautis gyvais santykiais, nejausdami įtampos, geriau suprasdami tiek save, tiek partnerį, sukurti emocinį ryšį poros santykiuose.

SEMINARO METU:

 1. Susipažinsite su jausmų ir emocijų prigimtimi. Taps aišku, kaip ir kodėl tam tikri jausmai ir emocijos pasireiškia santykiuose net mums galvojant, kad esame pajėgūs juos sukontroliuoti ar valdyti.

 2. Sužinosite, kaip nutraukti „užburtą ratą”, kad jūsų nebevaldytų nemalonūs ar slegiantys jausmai. Sužinosite veiksmingus metodus, kaip valdyti iškylančius nemaloniausius jausmus santykių kontekste.

 3. Taps aišku, kaip išlikti toleruoti partnerio/-ės įvairias emocijas ir jausmus netgi susidūrus su ypač nelauktais ar netikėtais santykių iššūkiais.

 4. Sužinosite apie populiariausias emocijų raiškos strategijas, kurios įprastai griauna daugybės porų santykius. Taps aišku, kaip teisingai reikšti emocijas, kad partneris/-ė neužsigautų ar nesijaustų apkaltinta ir tuo pačiu gebėtų objektyviai priimti tai, ką sakote ir tai, kaip jaučiatės.

 5. Sužinosite, kas sudaro emocinių įgūdžių visumą ir kaip juos tinkamai suformuoti. Taps aišku, kaip emocijas reikšti, išsakyti apgalvojus, o ne sudėtingos situacijos pikui „aplankius”.

 6. Aptarsime, kokios emocijos ir kaip santykiams naudingos ir, žinoma, kokios žalingos.  Po seminaro žinosite kokias emocijų komunikuojant su partneriu geriau pasilaikyti sau, kad negadintumėte paties santykio.

 7. Išsiaiškinsite, kaip santykius veikia perteklinis emocionalumas arba priešingai – emocijų trūkumas/ sulaikymas.

 8. Sužinoste apie emocijų dinamiką santykiuose bei, kaip efektyviai ją išnaudoti santykių labui.

 9. Taps aišku, kaip santykiuose tinkamai kurti emocinį ryšį bei tarpusavio mainus.

 10. Susipažinsite su 5 žingsnių metodu, kurį pradėję taikyti savo santykiuose tapsite emociškai ramesni ir stabilesni.

 11. Praktiškai mokysitės tiksliai ir laiku identifikuoti savo pirmines emocijas bei sužinosite, kada jos naudingos poros santykiams.

321615049_869939497603629_6196542582429440972_n

Kodėl priešinamės pokyčiams?

Suprasite, kaip veikia smegenys ir kaip kuriasi pasipriešinimas pokyčiams.

Kokia esminė pokyčių taisyklė?

Sužinosite esminę taisyklę, nuo ko pradėti bet kokį pokytį be vidinio pasipriešinimo.

3 klaidingi įsitikinimai ir jų keitimo įrankiai

Sužinosite, kokie 3 gilūs klaidingi įsitikinimai lemia pokyčių vengimą ir gausite įrankius, kaip juos eliminuoti.

3 klaidingi įsitikinimai ir jų keitimo įrankiai

Sužinosite, kokie 3 gilūs klaidingi įsitikinimai lemia pokyčių vengimą ir gausite įrankius, kaip juos eliminuoti.

1 esminis pokytis

Vienas, visiems prieinamas esminis pokytis, darantis teigiamą įtaką visoms svarbiausioms gyvenimo sritims: santykiams, sveikatai, finansams ir savirealizacijai.

Kaip pradėti pokyčius?

Išsiaiškinsite, nuo ko pradėti pradėti pokyčius, kai apninka abejonės ar sunku priimti sprendimą.

Klientų atsiliepimai:

5/5

Bendradarbiavimas su Daiva buvo ypatingai kūrybiškas. Ji man padėjo sustyguoti savo vis banguojančias produktyvumo būsenas ir paversti mane gerokai efektyvesniu žmogumi. Po Daivos konsultacijų ėmiau beveik dvigubai greičiau vykdyti savo darbus, o to pasekoje gerokai išaugo mano pardavimai ir pajamos. Esu labai dėkingas Daivai už jos konsultacijas, kurios man padėjo ryškiai priartėti link savo tikslų. | Martynas Šaikus

5/5

Konsultacijų metu atsiskleidžia ryškus Daivos profesionalumas: problemų priežasčių identifikavimas ne išoriniuose, bet giliuosiuose sluoksniuose. Konsultacijų metu jaučiu bendravimo lengvumą, aiškumą bei tikrą žmogaus  supratimą. Darbas kartu man tarsi atramos taškas, savo tvirto stuburo lipdymas. Jau turiu realių pokyčių: geriau suprantu save ir kitus, nenugrimztu į kaltės jausmą – tačiau nebijau prisiimti atsakomybės, tampu atviresnė, auga emocinis intelektas, todėl suprantu po nemaloniais jausmais slypinčius lūkesčius. | Lina Skredėnaitė-Černiauskienė

5/5

Esu labai dėkinga Daivai už mentorystę, kurios dėka išsilaisvinu ir mokausi gyventi gyvą gyvenimą. Šis  vedimas, tarsi sėklų sėjimas, kurios sudygsta ir plečiasi kartu plėsdamos suvokimus ir požiūrį. Jaučiuosi paaugusi kaip asmenybė, praėjau sudėtingas gyvenimo situacijas su aiškumu ir suvokimu, kaip spręsti iškilusius sunkumus, konfliktines situacijas. Išvysčiau įgūdį eiti į veiksmą. Man labai tinka bendravimo gyvumas, Daivos gebėjimas jausti žmogų, pamatyti užstrigimus ir kartais su humoru parodyti tai. Daivos lengvumas tarsi palengvina erdvę iššūkių situacijoms spręsti. | Inga Evstifejeva

5/5

Daiva Dūdėnaitė

Asmenybės ugdymo trenerė, mentorė, Vidinės Sėkmės Metodo autorė, pirmosios Lietuvoje konferencijos “Vidinė Sėkmė” sumanytoja, organizatorė ir pranešėja, įvairių mokymų programų autorė, internetinių bei gyvų seminarų, dirbtuvių ir kursų lektorė. Taip pat, autorinio ir unikalaus “Vidinis Sėkmės Metodas” autorė bei e-knygos “Vidinės Sėkmės Žemėlapis” leidėja.

Asmeninių interesų vedama jau daugiau nei 15 metų studijuoju bei tyrinėju žmogaus psichologiją ir elgseną. Individualių ir grupinių sesijų su klientais bei mokymų metu praktiškai taikau savo žmogiškąsias bei profesines kompetencijas, sukauptas žinias, asmeninę bei aktyvaus darbo su žmonėmis patirtį

DUK

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įrašas bus prieinamas 3 mėnesius.

Jeigu turite anoniminių klausimų – juos galite parašyti el. paštu daiva@dudenaite.lt

Įsigijus seminaro bilietą, nuoroda atkeliauja nurodytu jūsų el.paštu. Kartais laiškai nukeliauja į SPAM ar reklmaos skiltis, todėl pasitikrinkite ir jas. 

“Kviečiu Jus kartu patirti daugiau džiaugsmo ir gyvo gyvenimo kiekvieną akimirką, kurią turite. Viskas, kas vyksta Jūsų ar jūsų aplinkinių gyvenime, visuomet turi prasmę. Kartais tą suprantame labai greitai, o kartais prireikia laiko ir žinių. Iki pasimatymo seminare!” – nuoširdžiai, Daiva.

5/5

5/5 Įvertino Daivos Dūdėnaitės seminarų dalyviai

3-jų žingsnių metodas. KAIP SUKURTI/ ATKURTI EMOCINĮ RYŠĮ SANTYKIUOSE?

 • Šis seminaras leis suprasti esminius principus, kodėl nepavyksta sukurti ar atkurti emocinio ryšio santykiuose bei atrasti atsakymus, ką turite padaryti, kad situacija pasikeistų.
 • 3 žingsnių metodą, kurio pagalba lengviau perprasite, suprasite savo ir kito asmens kylančias emocijas, kaip į jas tinkamai reaguoti ar nereaguoti ir kaip sprendimus priimti joms nurimus.
 • Po seminaro taps aišku, nuo ko pradėti, kad turimas ar siekiamas sukurti emocinis ryšys su partneriu būtų įmanomas bei kas trukdo šiai dienai jums jį sukurti.

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys. | Daiva J.

5/5

2022 © Daiva Dūdėnaitė