KODĖL SĖKMINGOS MOTERYS BŪNA NELAIMINGOS SANTYKIUOSE?

KODĖL SĖKMINGOS MOTERYS BŪNA NELAIMINGOS SANTYKIUOSE?

Seminaras skirtas visapusiškoms, sėkmingoms moterims, kurios geba pasirūpinti savimi, finansais, kurti verslus, įsitvirtinti karjeroje, visuomeninėse veiklose ar politikoje. Taip pat jos puikiai geba pasirūpinti šeima, vaikais. Šios moterys, žiūrint iš šalies, visuomenės akimis - sėkmingos. Tačiau yra sritis, kur jos patiria didžiausius skaudulius – tai asmeniniai SANTYKIAI.

Daiva Jodkauskienė
Daiva Jodkauskienė
Read More
Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.

SEMINARAS SKIRTAS:

visapusiškoms, sėkmingoms moterims, kurios geba pasirūpinti savimi, finansais.

MOTERIMS, KURIOS nesijaučia laimingos SANTYKIUOSE.

KAI Ilgą laiką toleruojami nesveiki, toksiški santykiai IR Nesukuriami artimi santykiai

Daiva Dūdėnaite

SEMINARO METU:

Savivertės įtaka santykiams yra esminė, nepriklausomai suvokiame mes tai ar ne.

Tiek nepakankamas savęs vertinimas, tiek pervertinimas yra ydingi:

  • Akivaizdus ir lengviau identifikuojamas savivertės trūkumas pasireiškia tuo, kad nevertu besijaučiantis žmogus yra tarsi aplinkybių auka, jam reikia nuolatinio palaikymo, jis yra linkęs menkinti pats save. Dėl to nesąmonigai sukuria daug įtampos ir problem santykiuose poroje, su kitais žmonėmis.

  • Ne mažiau destruktyvus yra užslėptas nepilnavertiškumas, kuris kompensuojamas pasitikėjimo savimi demonstravimu, nuvertinant ar netgi žeminant kitus, nuolat įrodinėjant savo teisumą bei pranašumą. 

Jeigu jūsų santykiai nėra darnūs – atidžiau pažvelkite į savo savivertę. Norint jaustis pilnaverčiu visose gyvenimo srityse, būtina suvokti ir ugdyti sveiką bei adekvačią savivertę santykiuose.

Ieškokime priežasčių, bet ne kaltų, nes kiekvienoje priežastyje glūdi ir jūsų pačių sprendimai.

Klientų atsiliepimai:

5/5

Bendradarbiavimas su Daiva buvo ypatingai kūrybiškas. Ji man padėjo sustyguoti savo vis banguojančias produktyvumo būsenas ir paversti mane gerokai efektyvesniu žmogumi. Po Daivos konsultacijų ėmiau beveik dvigubai greičiau vykdyti savo darbus, o to pasekoje gerokai išaugo mano pardavimai ir pajamos. Esu labai dėkingas Daivai už jos konsultacijas, kurios man padėjo ryškiai priartėti link savo tikslų. | Martynas Šaikus

5/5

Konsultacijų metu atsiskleidžia ryškus Daivos profesionalumas: problemų priežasčių identifikavimas ne išoriniuose, bet giliuosiuose sluoksniuose. Konsultacijų metu jaučiu bendravimo lengvumą, aiškumą bei tikrą žmogaus  supratimą. Darbas kartu man tarsi atramos taškas, savo tvirto stuburo lipdymas. Jau turiu realių pokyčių: geriau suprantu save ir kitus, nenugrimztu į kaltės jausmą – tačiau nebijau prisiimti atsakomybės, tampu atviresnė, auga emocinis intelektas, todėl suprantu po nemaloniais jausmais slypinčius lūkesčius. | Lina Skredėnaitė-Černiauskienė

5/5

Esu labai dėkinga Daivai už mentorystę, kurios dėka išsilaisvinu ir mokausi gyventi gyvą gyvenimą. Šis  vedimas, tarsi sėklų sėjimas, kurios sudygsta ir plečiasi kartu plėsdamos suvokimus ir požiūrį. Jaučiuosi paaugusi kaip asmenybė, praėjau sudėtingas gyvenimo situacijas su aiškumu ir suvokimu, kaip spręsti iškilusius sunkumus, konfliktines situacijas. Išvysčiau įgūdį eiti į veiksmą. Man labai tinka bendravimo gyvumas, Daivos gebėjimas jausti žmogų, pamatyti užstrigimus ir kartais su humoru parodyti tai. Daivos lengvumas tarsi palengvina erdvę iššūkių situacijoms spręsti. | Inga Evstifejeva

5/5

Daiva Dūdėnaitė

Asmenybės ugdymo trenerė, mentorė, Vidinės Sėkmės Metodo autorė, pirmosios Lietuvoje konferencijos “Vidinė Sėkmė” sumanytoja, organizatorė ir pranešėja, įvairių mokymų programų autorė, internetinių bei gyvų seminarų, dirbtuvių ir kursų lektorė. Taip pat, autorinio ir unikalaus “Vidinis Sėkmės Metodas” autorė bei e-knygos “Vidinės Sėkmės Žemėlapis” leidėja.

Asmeninių interesų vedama jau daugiau nei 15 metų studijuoju bei tyrinėju žmogaus psichologiją ir elgseną. Individualių ir grupinių sesijų su klientais bei mokymų metu praktiškai taikau savo žmogiškąsias bei profesines kompetencijas, sukauptas žinias, asmeninę bei aktyvaus darbo su žmonėmis patirtį

“Kviečiu Jus kartu patirti daugiau džiaugsmo ir gyvo gyvenimo kiekvieną akimirką, kurią turite. Viskas, kas vyksta Jūsų ar jūsų aplinkinių gyvenime, visuomet turi prasmę. Kartais tą suprantame labai greitai, o kartais prireikia laiko ir žinių. Iki pasimatymo seminare!” – nuoširdžiai, Daiva.