Daiva Jodkauskienė
Daiva Jodkauskienė
Read More
Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.

Atpažinkite ar jūsų santykiuose gajus psichologinis smurtas ir sužinokite, kaip pakeisti situaciją!

20 Eur

Įvertino dalyvavę seminaruose
5/5

PSICHOLOGINIS SMURTAS

suaugusiųjų santykiuose. KĄ DARYTI?

Atpažinkite ar jūsų santykiuose gajus psichologinis smurtas!

20EUR

Daiva Jodkauskienė
Daiva Jodkauskienė
Read More
Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.

SEMINARAS SKIRTAS JUMS, JEIGU:

JAUČIATE, KAD..

jūsų ar artimųjų aplinkoje vyksta psichologinis smurtas.

Kenčiate nuo..

psichologinio smurto ir ieškote būdų, kaip jį sustabdyti.

Suvokiate, kad..

patys taikote psichologinį smurtą, tačiau savarankiškai nepavyksta nustoti ar rasti alternatyvių būdų, kaip pasiekti rezultatą, kurį gaunate naudodami psichologinį smurtą.

Daiva Dūdėnaite

UŽSIREGISTRAVĘ Į SEMINARĄ GAUSITE:

Patogus atsiskaitymas

Daiva Dūdėnaite

Patogus atsiskaitymas

KAS YRA PSICHOLOGINIS SMURTAS?

Įprastai psichologinis smurtas pasireiškia kito žmogaus menkinimu, žeminimu, jį įžeidinėjant, jam grasinant ar bandant kontroliuoti.

 

Ne paslaptis, kad psichologinis smurtas tarpusavio santykiuose ar šeimoje – ne toks jau retas reiškinys.

 

Įprasta manyti, kad psichologinį smurtą dažniau taiko vyrai, nes būtent jie turi daugiau galios elementų, tačiau dabarties laikmetyje daug kas pasikeitė ir neįmanoma teisingai nustatyti proporcijos tarp psichologiškai smurtaujančių vyrų ir moterų tradicinėse porose. 

SEMINARO METU SUŽINOSITE:

  1. Kas yra psichologinis smurtas ir iš kur jis atsiranda? Suprasite, kodėl jūsų tarpusavio santykiuose jis pasireiškia (nesvarbu smurtautojas esate jūs ar kitas).
  2. Kuo skiriasi sąmoningas ir nesąmoningas psichologinis smurtas? Sužinosite, kaip pasireiškia nesąmoningas psichologinis smurtas ir ką daryti šiuo atveju.
  3. Kaip elgtis supratus, kad jūsų artimas – psichologinis smurtautojas? Taps aišku, nuo ko pradėti pirmiausia, siekiant nutraukti psichologinį smurtą artimoje aplinkoje.
  4. Kaip formuojasi smurtinio elgesio modeliai ir kaip sustabdyti psichologinį smurtą? Sužinosite, kokie smurtinės aplinkos dekonstravimo etapai ir galėsite juos pritaikyti savo gyvenime.
  5. Kokias ribas turite nubrėžti, jei psichologinis smurtas taikomas jums? Taps aišku, kaip turite elgtis, ką sakyti, kad psichologinis smurtas liautųsi.
  6. Kaip sustoti psichologiškai smurtauti, jei pats/-i taip elgiatės? Aiškiai suvoksite, kokiose situacijose taikote psichologinį smurtą ir kaip tai pakeisti.
  7. Kokiais veiksmais ir žodžiais niekaip nesustabdysite psichologinio smurtautojo? Sužinosite, kokie sprendimo būdai paprasčiausiai neveikia, kad ir kiek mėgintumėte, o kas iš tiesų veikia greitai ir efektyviai.
  8. Kaip bendrauti tarpusavyje sustabdžius psichologinį smurtą, kad negrįžtumėte į pradinę situaciją? Taps aišku, kaip greitai pakeisti savo poziciją ir atpažinti, kad naudojate ankstesnius elgesio modelius.
  9. Ar santykiai su psichologiškai smurtaujančiu asmeniu turi ateitį? Suprasite, kur yra peržengtos ribos, ko toleruoti nebereikėtų ir kada laikas nustoti “gailėti” smurtautojo bei savęs.
321615049_869939497603629_6196542582429440972_n

Kodėl priešinamės pokyčiams?

Suprasite, kaip veikia smegenys ir kaip kuriasi pasipriešinimas pokyčiams.

Kokia esminė pokyčių taisyklė?

Sužinosite esminę taisyklę, nuo ko pradėti bet kokį pokytį be vidinio pasipriešinimo.

3 klaidingi įsitikinimai ir jų keitimo įrankiai

Sužinosite, kokie 3 gilūs klaidingi įsitikinimai lemia pokyčių vengimą ir gausite įrankius, kaip juos eliminuoti.

3 klaidingi įsitikinimai ir jų keitimo įrankiai

Sužinosite, kokie 3 gilūs klaidingi įsitikinimai lemia pokyčių vengimą ir gausite įrankius, kaip juos eliminuoti.

1 esminis pokytis

Vienas, visiems prieinamas esminis pokytis, darantis teigiamą įtaką visoms svarbiausioms gyvenimo sritims: santykiams, sveikatai, finansams ir savirealizacijai.

Kaip pradėti pokyčius?

Išsiaiškinsite, nuo ko pradėti pradėti pokyčius, kai apninka abejonės ar sunku priimti sprendimą.

Klientų atsiliepimai:

5/5

Bendradarbiavimas su Daiva buvo ypatingai kūrybiškas. Ji man padėjo sustyguoti savo vis banguojančias produktyvumo būsenas ir paversti mane gerokai efektyvesniu žmogumi. Po Daivos konsultacijų ėmiau beveik dvigubai greičiau vykdyti savo darbus, o to pasekoje gerokai išaugo mano pardavimai ir pajamos. Esu labai dėkingas Daivai už jos konsultacijas, kurios man padėjo ryškiai priartėti link savo tikslų. | Martynas Šaikus

5/5

Konsultacijų metu atsiskleidžia ryškus Daivos profesionalumas: problemų priežasčių identifikavimas ne išoriniuose, bet giliuosiuose sluoksniuose. Konsultacijų metu jaučiu bendravimo lengvumą, aiškumą bei tikrą žmogaus  supratimą. Darbas kartu man tarsi atramos taškas, savo tvirto stuburo lipdymas. Jau turiu realių pokyčių: geriau suprantu save ir kitus, nenugrimztu į kaltės jausmą – tačiau nebijau prisiimti atsakomybės, tampu atviresnė, auga emocinis intelektas, todėl suprantu po nemaloniais jausmais slypinčius lūkesčius. | Lina Skredėnaitė-Černiauskienė

5/5

Esu labai dėkinga Daivai už mentorystę, kurios dėka išsilaisvinu ir mokausi gyventi gyvą gyvenimą. Šis  vedimas, tarsi sėklų sėjimas, kurios sudygsta ir plečiasi kartu plėsdamos suvokimus ir požiūrį. Jaučiuosi paaugusi kaip asmenybė, praėjau sudėtingas gyvenimo situacijas su aiškumu ir suvokimu, kaip spręsti iškilusius sunkumus, konfliktines situacijas. Išvysčiau įgūdį eiti į veiksmą. Man labai tinka bendravimo gyvumas, Daivos gebėjimas jausti žmogų, pamatyti užstrigimus ir kartais su humoru parodyti tai. Daivos lengvumas tarsi palengvina erdvę iššūkių situacijoms spręsti. | Inga Evstifejeva

5/5

Daiva Dūdėnaitė

Asmenybės ugdymo trenerė, mentorė, Vidinės Sėkmės Metodo autorė, pirmosios Lietuvoje konferencijos “Vidinė Sėkmė” sumanytoja, organizatorė ir pranešėja, įvairių mokymų programų autorė, internetinių bei gyvų seminarų, dirbtuvių ir kursų lektorė. Taip pat, autorinio ir unikalaus “Vidinis Sėkmės Metodas” autorė bei e-knygos “Vidinės Sėkmės Žemėlapis” leidėja.

Asmeninių interesų vedama jau daugiau nei 15 metų studijuoju bei tyrinėju žmogaus psichologiją ir elgseną. Individualių ir grupinių sesijų su klientais bei mokymų metu praktiškai taikau savo žmogiškąsias bei profesines kompetencijas, sukauptas žinias, asmeninę bei aktyvaus darbo su žmonėmis patirtį

DUK

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įrašas bus prieinamas 3 mėnesius.

Jeigu turite anoniminių klausimų – juos galite parašyti el. paštu daiva@dudenaite.lt

Įsigijus seminaro bilietą, nuoroda atkeliauja nurodytu jūsų el.paštu. Kartais laiškai nukeliauja į SPAM ar reklmaos skiltis, todėl pasitikrinkite ir jas. 

“Kviečiu Jus kartu patirti daugiau džiaugsmo ir gyvo gyvenimo kiekvieną akimirką, kurią turite. Viskas, kas vyksta Jūsų ar jūsų aplinkinių gyvenime, visuomet turi prasmę. Kartais tą suprantame labai greitai, o kartais prireikia laiko ir žinių. Iki pasimatymo vebinare!” – nuoširdžiai, Daiva.

5/5

5/5 Įvertino Daivos Dūdėnaitės seminarų dalyviai

PSICHOLOGINIS SMURTAS suaugusiųjų santykiuose. Ką daryti?

 • Šis seminaras leis suprasti ir atpažinti psichologinį smurtautoja jūsų aplinkoje.
 • Gausite efektyvius ir greitai veikiančius įrankius ir metodus, kurie leis sustabdyti vykstantį psichologinį smurtą jūsų ar jūsų artimųjų aplinkoje.
 • Po seminaro taps aišku, nuo ko pradėti, kaip elgtis, ką sakyti susidūrus su psichologiniu smurtautoju.
 • Ir netgi jei jūs esate tas smurtautojas – gausite patarimų ir rekomendacijų, kaip padėti sau.

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys. | Daiva J.

5/5

2022 © Daiva Dūdėnaitė