Daiva J.
Daiva J.
Read More
"Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys."

Sužinokite, ką daryti, kai santykiuose atsiranda trečias, kai įvyksta neištikimybė. Kaip kurti santykius toliau ir kaip užsitikrinti, kaip vystyti santykius, kad ji (vėl) neįvyktų?

4.8/5

Įvertino buvę Daivos Dūdėnaitės klientai

ŠIANDIEN GAUNATE 78% nuolaidą!

150€ 33€

Patogus atsiskaitymas su:

Daiva J.
Daiva J.
Read More
"Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys."

Šiame rinkinyje esančius įrankius reikėtų žinoti kuriant santykius, tačiau jie gali išgelbėti ir atkurti  jau silpnėjančius santykius, kurie šiuo metu patiria iššūkių ar bent vienas iš partnerių mato, kad santykiai ritasi žemyn..

Santykiai tarp žmonių yra kompleksiniai ir dažnai kintantys. Vienas pagrindinių aspektų, turintis įtakos santykių sėkmei, yra komunikacija, kai gebame kurti ne tik fizinį, bet ir emocinį ryšį su partneriu, kai girdime ir susikalbame bei tokiu būdu įveikiame jau atėjusias ir vis dar laukiančias krizes.

Būtent todėl sukūrėme POROS SANTYKIŲ stiprinimui skirtą išskirtinį rinkinį, kuris apima populiariausius seminarus, kuriuose kalbama apie dažniausiai patiriamus komunikacijos, nesukurto ar atšalusio tarpusavio ryšio iššūkius  bei krizinius laikotarpius!

 

Tačiau turint žinias, ką, kaip, kada daryti, galima ne tik išspręsti visus krizinius laikotarpius, bet iš jų išeiti su paaugusia saviverte, sklandesne komunikacija, atviresniu susišnekėjimu su partneriu/-e ir tais įrankiais remiantis kurti darnius santykius ir toliau!

Ar norėtumėte sužinoti..?

-Kaip sukurti ar atkurti emocinį ryšį santykiuose?

-Kaip susikalbėti poroje?

-Kaip būti išgirstamt santykyje ir prakalbinti kitą?

-Kaip išnaudoti santykių krizę?

ĮSIGYDAMI RINKINĮ ŠIANDIEN gaunate net 78% nuolaidą!

Vietoje 150 Eur mokate tik 33 Eur!

Daiva Dūdėnaite

ĮSIGYDAMI RINKINĮ GAUSITE :

Daiva Dūdėnaite

Patogus atsiskaitymas

Klientų atsiliepimai:

5/5

Bendradarbiavimas su Daiva buvo ypatingai kūrybiškas. Ji man padėjo sustyguoti savo vis banguojančias produktyvumo būsenas ir paversti mane gerokai efektyvesniu žmogumi. Po Daivos konsultacijų ėmiau beveik dvigubai greičiau vykdyti savo darbus, o to pasekoje gerokai išaugo mano pardavimai ir pajamos. Esu labai dėkingas Daivai už jos konsultacijas, kurios man padėjo ryškiai priartėti link savo tikslų. | Martynas Šaikus

5/5

Konsultacijų metu atsiskleidžia ryškus Daivos profesionalumas: problemų priežasčių identifikavimas ne išoriniuose, bet giliuosiuose sluoksniuose. Konsultacijų metu jaučiu bendravimo lengvumą, aiškumą bei tikrą žmogaus  supratimą. Darbas kartu man tarsi atramos taškas, savo tvirto stuburo lipdymas. Jau turiu realių pokyčių: geriau suprantu save ir kitus, nenugrimztu į kaltės jausmą – tačiau nebijau prisiimti atsakomybės, tampu atviresnė, auga emocinis intelektas, todėl suprantu po nemaloniais jausmais slypinčius lūkesčius. | Lina Skredėnaitė-Černiauskienė

5/5

Esu labai dėkinga Daivai už mentorystę, kurios dėka išsilaisvinu ir mokausi gyventi gyvą gyvenimą. Šis  vedimas, tarsi sėklų sėjimas, kurios sudygsta ir plečiasi kartu plėsdamos suvokimus ir požiūrį. Jaučiuosi paaugusi kaip asmenybė, praėjau sudėtingas gyvenimo situacijas su aiškumu ir suvokimu, kaip spręsti iškilusius sunkumus, konfliktines situacijas. Išvysčiau įgūdį eiti į veiksmą. Man labai tinka bendravimo gyvumas, Daivos gebėjimas jausti žmogų, pamatyti užstrigimus ir kartais su humoru parodyti tai. Daivos lengvumas tarsi palengvina erdvę iššūkių situacijoms spręsti. | Inga Evstifejeva

Daiva Dūdėnaitė

Asmenybės ugdymo trenerė, mentorė, Vidinės Sėkmės Metodo autorė, pirmosios Lietuvoje konferencijos “Vidinė Sėkmė” sumanytoja, organizatorė ir pranešėja, įvairių mokymų programų autorė, internetinių bei gyvų seminarų, dirbtuvių ir kursų lektorė. Taip pat, autorinio ir unikalaus “Vidinis Sėkmės Metodas” autorė bei e-knygos “Vidinės Sėkmės Žemėlapis” leidėja.

Asmeninių interesų vedama jau daugiau nei 15 metų studijuoju bei tyrinėju žmogaus psichologiją ir elgseną. Individualių ir grupinių sesijų su klientais bei mokymų metu praktiškai taikau savo žmogiškąsias bei profesines kompetencijas, sukauptas žinias, asmeninę bei aktyvaus darbo su žmonėmis patirtį

DUK

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įrašai bus prieinamai 3 mėnesius.

“Kviečiu Jus kartu atrasti vidinę ramybę ir padėti sau. Taip pat, nusimesti slegiančią atsakomybę, kaltę bei išlipti iš “kryžkelės”, kurioje atsidūrėte. Viskas, kas vyksta Jūsų gyvenime, visuomet turi prasmę. Kartais tą suprantame labai greitai, o kartais prireikia laiko ir žinių.” – nuoširdžiai, Daiva.

Išskirtinis rinkinys POROS SANTYKIŲ stiprinimui!

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.

Daiva Jodkauskienė

5/5