4.8/5

Įvertino buvę Daivos Dūdėnaitės klientai

Greičiausias būdas ištrūkti iš užburto rato

Greičiausias būdas ištrūkti iš užburto rato

29€ 15€

+ Seminaras „Sveikos savivertės taisyklės” nemokamai (18€ vertės)

Šis seminaras leis suprasti, kokia ašis ir vienintelė svarbi sąlyga reikalinga išlaikyti pilnatvės jausmą net patiriant gyvenimo iššūkius.

Patogus atsiskaitymas su:

Daiva J.
Daiva J.⭐⭐⭐⭐⭐
Read More
"Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys."

Vienintelis bendras noras, jungiantis visus žmones yra būti laimingais. 

Šis noras natūraliai kyla dėl to, kad kiekvienas žmogus potencialiai jaučia galintis būti laimingu.

Kuo dažniau jaustis laimingu yra bene vienintelė gyvenimo prasmė ir tikslas, tačiau žmogui sunku tą pripažinti ir priimti, todėl jis nuolat ieško „prasmingesnės“ prasmės bei pilnatvės jausmo gyvenime.

Jis prisigalvoja įvairiausių būdų, prisiskaito įvairiausių paviršinių patarimų, kaip tapti laimingu, kaip nejausti tuštumos, kaip valdyti vidinius konfliktus. Natūraliai prisigalvoja sąlygų, kas turi nutikti, kad būtų laimingas, kad turėtų pilnavetį gyvenimą ir tuomet nuolatos siekia tų dalykų.

Tai labai populiari iliuzinė savihipnozė, kuri nuolat tarsi turi priartinti prie laimės ir gyvenimo pilnatvės jausmo, tačiau neretai sukuria dar vieną eilinę vidinę tuštumą. 

Žmogus, net ir pasiekęs, turintis ir tapęs tuo, kuo planavo pajunta, kad nėra laimingas, o viduje pajunta tuštumą, kurios išoriniai dalykai neužpildo.

Tuomet sugalvoja naujų sąlygų ir aplinkybių, kurioms priartėjus, vėl aplanko tas pats vidinės tuštumos, beprasmybėsjausmas.

Tokiu būdu nelaimingumas ir vidinis pasipriešinimas susigalvotoms „sąlygoms” vis auga.

Taip žmogus save atitolina nup pilnatvės jausmo ir lygiagrečiai talpina į vidinės tuštumos spąstus.

Seminaras skirtas Jums, jeigu:

Nuolat pasekiate savo tikslus, esate veiklus, produktyvus, tačiau vidinė tuštuma vis tiek yra kasdienė palydovė, kodėl?

Norite suvokti, koks laimės būsenos pagrindas ir ašis, o ne tik sudedamosios dalys. Kaip iš tiesų jausti vidinę laimę, o ne tuštumą, kad ir kiek daug darote?

Norite konkrečių įrankių, o ne universalių patarimų, "kaip tapti laimingu", kaip jausti pilnatvę ir prasmę gyvenime, tačiau nežinote nuo ko ir kaip pradėti.

Lengva pasakyti..

nori – būk. Arba dar viena sparnuota frazė “ laimė – tavo pasirinkimas”. 

Taip, šiuose pasakymuose yra tiesos, tačiau tai labai panašu į skanėsto parodymą, tačiau nepasakymą kur jį įsigyti, ar kaip pasigaminti. Dažnai po tuo slypi sakytojo pranašumo demonstravimas. 

Man visada yra svarbu tai ką aš ištyriau, sužinojau ir suvokiau paaiškinti kaip to pasiekti kiekvienam.

Nes esminis klausimas KAIP?

Seminaro metu ir dalinsiuosi žingsniais, drauge ieškosime atsakymų į šį klausimą.

Pasidalinsiu ašimi ir vienintele svarbia sąlyga, kada bet kuris žmogus jaučiasi laimingas.

Seminare bus nagrinėjama:

LAIMĖS IR PILNATVĖS SAMPRATA

Aptarsime "kas yra laimė" ir kokios populiairiausios laimės sampratos bei kokie mitai apie ją sklaido.

3 DIDŽIAUSIOS KLIŪTYS PILNATVEI JAUSTI

Kokios žmogaus nelaimingumo priežastys? Kaip pasiklystame spręsdami mums “akivaizdžias” priežastis ir neidentifikuodami tikrųjų? Kalbėsime apie gilumines vidinės tuštumos ir beprasmybės priežastis.

ESMINĖ PILNATVĖS "SĄLYGA"

Išsiaiškinsite, ką konkrečiai turite pradėti daryti čia ir dabar, kad vidinės tuštumos būsena pasitrauktų. Sužinosite, kokias klaidas darėte iki šiol bei kaip jų išvengti ateityje.

PRAKTINIAI PATARIMAI

Ar yra universalios laimės ir pilnatvės sąlygos? Ko žmogus siekia trokšdamas pilnatvės? Taps aišku, ko reikėtų imtis jau dabar, kad ne tik atrodytumėte, bet ir iš tikrųjų jaustumėtės laimingi.

SPECIALISTO ATSAKYMAI JUMS

Turėsite progą pateikti jums kylančius klausimus, susijusius su vakaro tema ir gauti konkrečius atsakymus iš seminaro lektorės.

4.8/5

Įvertino buvę Daivos Dūdėnaitės klientai

29€ 15€

Užsiregistravę dabar išgart gausite   18€ vertės dovaną - seminarą "Sveikos savivertės taisyklės"

5/5

Apie lektorę:

Labas, esu asmenybės ugdymo trenerė, mentorė, Vidinės Sėkmės Metodo autorė, pirmosios Lietuvoje konferencijos “Vidinė Sėkmė” sumanytoja, organizatorė ir pranešėja, įvairių mokymų programų autorė, internetinių bei gyvų seminarų, dirbtuvių ir kursų lektorė.

Taip pat, autorinio ir unikalaus “Vidinis Sėkmės Metodas” autorė bei e-knygos “Vidinės Sėkmės Žemėlapis” leidėja.

Asmeninių interesų vedama jau daugiau nei 15 metų studijuoju bei tyrinėju žmogaus psichologiją ir elgseną. Individualių ir grupinių sesijų su klientais bei mokymų metu praktiškai taikau savo žmogiškąsias bei profesines kompetencijas, sukauptas žinias, asmeninę bei aktyvaus darbo su žmonėmis patirtį. 

Plačiau apie mane galite rasti oficilalioje mano svetinėje: https://dudenaite.lt/

Dalyvaudami gausite:

KĄ KALBA DALYVIAI APIE DAIVOS DŪDĖNAITĖS MOKYMUS:​

1.png
5/5

Labai džiaugiuosi pažinodama jus, Daiva. Tikrai jaučiasi, kad Jums yra svarbus žmogus. Būdavo dienų, kada pasąmoniniai seno mąstymo modeliai įtakodavo nuolatinį užstrigimą, tačiau jūs visuomet išvesdavote iš minčių raizgynių. | S.Markinė

5/5

Esu itin patenkinta Gyvenimo Restarto programa, kuri atvėre akis į kitokį gyvenimo suvokimą. Noriu tobulinti save kaip asmenybę. Jau lipu mažais žingsneliais į kalniuką. Ačiū. | V.Pacukonienė

5/5

Ačiū už parodytą kryptį. Kelias savęs link atrastas, pirmi žingsniai žengti. Einu į priekį. Man buvo veiksminga programa. Ačiū. | N.Kirkliauskienė

4.8/5

Įvertino buve Daivos Dūdėnaitės klientai

DUK

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.

Įrašas bus prieinamas 3 mėnesius.

Jeigu turite anoniminių klausimų – juos galite parašyti el. paštu daiva@dudenaite.lt

Įsigijus seminaro bilietą, nuoroda atkeliauja nurodytu jūsų el.paštu. Kartais laiškai nukeliauja į SPAM ar reklmaos skiltis, todėl pasitikrinkite ir jas. 

“Kviečiu Jus kartu patirti daugiau džiaugsmo ir gyvo gyvenimo kiekvieną akimirką, kurią turite. Viskas, kas vyksta Jūsų ar jūsų aplinkinių gyvenime, visuomet turi prasmę. Kartais tą suprantame labai greitai, o kartais prireikia laiko ir žinių. Iki pasimatymo vebinare!” - nuoširdžiai, Daiva.

4.8/5
5/5

Įvertino buve Daivos Dūdėnaitės klientai

Greičiausias būdas ištrukti iš užburto rato

Šis seminaras leis suprasti, kokia ašis ir vienintele svarbi sąlyga reikalinga išlaikyti pilnatvės jausmą net patiriant gyvenimo iššūkius.

"Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys." | Daiva J.

4.8/5