3 sav. kursas „SVEIKOS SAVIVERTĖS TAISYKLĖS SANTYKIUOSE”

3 sav. kursas „SVEIKOS SAVIVERTĖS TAISYKLĖS SANTYKIUOSE”

147.00

★ Internetinis kursas visiems, kurie trokšta sukurti darnius ir harmoningus santykius!

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.
Daiva Jodkauskienė

Aprašymas

3 sav. kursas „SVEIKOS SAVIVERTĖS TAISYKLĖS SANTYKIUOSE”

SVEIKA (adekvati) savivertė – esminis žmogaus psichologinis pagrindas, nuo kurio tiesiogiai priklauso, kaip jaučiamės įvairiose gyvenimo srityse, o ypač santykiuose. 

Savivertės įtaka santykiams yra esminė, nepriklausomai suvokiame mes ją ar ne. Tiek nepakankamas savęs vertinimas, tiek pervertinimas yra ydingi:

 • Itin destruktyvus yra užslėptas nepilnavertiškumas, kuris kompensuojamas pasitikėjimo savimi demonstravimu, nuvertinant ar netgi žeminant kitus, nuolat įrodinėjant savo teisumą bei pranašumą. Daug atvejų, kai išoriškai savimi pasitikintis, pasiekęs ir aktyvus, veiklus žmogus yra veikiamas žemos savivertės ir tai jam gali būti didžiulė kliūtis kitose gyvenimo srityse – santykiuose, šeimoje, kolektyve, tačiau pats to nesuvokia.
 • Akivaizdus ir lengviau identifikuojamas savivertės trūkumas pasireiškia tuo, kad nevertu besijaučiantis žmogus yra tarsi aplinkybių auka, jam reikia nuolatinio palaikymo, jis yra linkęs menkinti pats save. Dėl to nesąmonigai sukuria daug įtampos ir problemų santykiuose poroje bei su kitais žmonėmis.

Jeigu jūsų santykiai nėra darnūs – atidžiau pažvelkite į savo savivertę. Norint jaustis pilnaverčiu visose gyvenimo srityse, būtina suvokti ir ugdyti sveiką bei adekvačią savivertę santykiuose, nes būtent čia ji ir atsiskleidžia. 

Seminaras skirtas:

  • Visiems, norintiems progreso, teigiamų pokyčių savo gyvenime ir santykiuose išsiugdant pasitikėjimą savimi bei sveiką savivertę.
  • Savimi pasitikintiems, veikliems, pasiekusiems daugelyje gyvenimo sričių, tačiau susiduriantiems su iššūkiais santykiuose, šeimoje, kolektyve.
  • Tiems, kurie suvokia, kad savivertė yra svarbiausias faktorius veikiantis visas gyvenimo sritis ir nori ją sustiprinti.

  Po kurso:

  • Aiškiai suprasite, kokios spragos jūsų savivertėje trukdo jums jausti pilnatvę gyvenime, o ypač santykiuose.
  • Turėsite efektyvius įrankius tolimesniems veiksmams jūsų norimų pokyčių link.
  • Įgausite vidinę laisvę siekti savo tikslų, kurti darnesnius santykius, bei realizuoti save kitose gyvenimo srityse.
  • Išmoksite nustatyti savo fizines, emocines bei proto ribas, kurios išlaisvins tiek jus, tiek aplinkinius.
  • Gebėsite geriau suprasti kitus žmones, atpažinti jų elgesį, kuriam daro įtaką savivertės stoka ir neįstraukti į destruktyvius žaidimus. Mokėsite komunikuoti su jais efektyviai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “3 sav. kursas „SVEIKOS SAVIVERTĖS TAISYKLĖS SANTYKIUOSE””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Emocinis intelektas

 • Viena svarbiausių žmogiškųjų kompetencijų, kuri padeda žmogui aiškiai suvokti ir išreikšti save, kurti darnius santykius su kitais žmonėmis, tapti atsparesniems bet kokiems gyvenimo iššūkiams.

Kūno išmintis

Kūno išmintis

Visos mūsų mintys, emocijos ir veiksmai įsirašo kūne kaip programos ir išlieka ilgai. Išmok girdėti, ką sako kūnas.
Pažadink ir įdarbink kūno išminties galias.

proto tarnystė

proto tarnystė

Išmok valdyti ir naudotis savo proto analitiškumu, netarnaudamas jam. Tu esi savo gyvenimo šeimininkas ir kūrėjas, o protas tėra tavo nuolankus tarnas. Mąstymo pokyčiai lemia gyvenimo kokybės pokyčius.

 

Dažniausiai užduodami
klausimai

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įsigytas programas, paskaitas, konferencijos įrašą galėsi stebėti 6 mėnesius nuo įsigijimo.

Dėl dalinio mokėjimo rašykite daiva@dudenaite.lt ir rasime abiems priimtiną apmokėjimo sprendimą.

Esu užtikrina suteikiamų paslaugų kokybę, tačiau jeigu visgi gautos žinios ar mokymai nepatenkintų Tavo lūkesčių – per 14 dienų nuo įsigijimo gali parašyti man daiva@dudenaite.lt ir grąžinsiu sumokėtus pinigus.

Programas, pakaitas ar konferencijos įrašą galėsi stebėti dviem būdais: iškart po įsigijimo, pačiame užsakymo patvitinimo lange; taip pat, el.paštu atkeliaus informacija su nuoroda. Jeigu kartais negautum laiško ar kažkas nepavyktų – drąsiai rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Taip, sąskaitas išrašome tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Atlikdamas užsakymą parašyk rekvizitus, kuriais reikalinga sąskaita faktūra, o jeigu tą pamiršai padaryti – tuomet rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Įprastai sertifikatų nerašome, tačiau esant reikalui, išimtine tvarka, galime išrašyti. Parašykite man daiva@dudeinaite.lt.

Atsiliepimai

Susiję produktai