E-Knyga „Vidinės sėkmės žemėlapis”

E-Knyga „Vidinės sėkmės žemėlapis”

6.00

Knyga skirta visiems, kam aktualu išmokti gyventi ir jaustis sėkmingai bei pilnavertiškai įvairiausių asmeninių, socialinių ar ekonominių pokyčių laikmetyje.

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.
Daiva Jodkauskienė

Aprašymas

  • E- knyga skirta visiems, kuriems aktualu išmokti gyventi ir jaustis sėkmingai bei pilnavertiškai, įvairiausių asmeninių, socialinių ar ekonominių pokyčių laikmetyje.
  • Šioje 27 puslapių e-knygoje efektyvus autorinis metodas pateikiamas per VIDINĖS SĖKMĖS ŽEMĖLAPĮ, kurį išanalizavęs ir pritaikęs, suprasi savo atspirties tašką, kaip susikurti pilnatvę gyvenime. 
  • Vidinės sėkmės metodas išgrynina 8 esmines gaires, kurių dėka suvienijami ir įgalinami visi žmogaus prigimtiniai resursai, kad galima būtų efektyviausiai realizuoti save tiek asmeniniame, tiek socialiniame, tiek profesiniame gyvenime.

 

Visą asmeninę ir darbo su žmonėmis patirtį, žinias, kompetencijas, tyrinėjimus  ir atradimus išgryninau bei apjungiau į autorinį VIDINĖS SĖKMĖS METODĄ, todėl mano tikslas šioje knygoje glaustai pasidalinti su tavimi šiuo metodu, kaip 100% efektyviu įrankiu. We 

 

Tau nereikės dar 10 ar daugiau metų rinkti ir kolekcionuoti patirčių tam, kad pagaliau galėtum aiškiai suprasti, nuo ko priklauso tavo sėkmė ir kaip ją rinktis.

 

Tai pats ekologiškiausias būdas. Dėl to NEREIKIA radikalių pokyčių jau šiandien: atsisakyti dabartinio darbo ar veiklos, nutraukti netenkinančių santykių, įgyti statusą, keisti gyvenamosios vietos ar pan.

 

Šio metodo pagalba dar GILIAU SUVOKSI, ATKURSI, APJUNGSI IR PILNAI ĮGALINSI SAVO PRIGIMTINIUS RESURSUS IR SUSIKURSI STABILŲ ILGALAIKĖS  SĖKMĖS GARANTĄ VISOSE GYVENIMO SRITYSE.

 

Šio žemėlapio dėka įgysi aiškų holistinį suvokimą, kad viską, ko reikia, tu jau turi. Tereikia pradėti naudotis VISAIS savo resursais, išmokti juos suvienyti ir puoselėti. Neabejoju, kad šis žemėlapis tau padės ne tik aiškiai, be mistifikavimo suprasti, pateiktą informaciją, bet integruoti VIDINĘ SĖKMĘ į savo gyvenimą nepriklausomai nuo to, kokia tavo dabartinė situacija gyvenime.

 

Pateiktos žinios ir įrankiai neveda į kraštutinumus. 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “E-Knyga „Vidinės sėkmės žemėlapis””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Emocinis intelektas

  • Viena svarbiausių žmogiškųjų kompetencijų, kuri padeda žmogui aiškiai suvokti ir išreikšti save, kurti darnius santykius su kitais žmonėmis, tapti atsparesniems bet kokiems gyvenimo iššūkiams.

Kūno išmintis

Kūno išmintis

Visos mūsų mintys, emocijos ir veiksmai įsirašo kūne kaip programos ir išlieka ilgai. Išmok girdėti, ką sako kūnas.
Pažadink ir įdarbink kūno išminties galias.

proto tarnystė

proto tarnystė

Išmok valdyti ir naudotis savo proto analitiškumu, netarnaudamas jam. Tu esi savo gyvenimo šeimininkas ir kūrėjas, o protas tėra tavo nuolankus tarnas. Mąstymo pokyčiai lemia gyvenimo kokybės pokyčius.

 

Dažniausiai užduodami
klausimai

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įsigytas programas, paskaitas, konferencijos įrašą galėsi stebėti 6 mėnesius nuo įsigijimo.

Dėl dalinio mokėjimo rašykite daiva@dudenaite.lt ir rasime abiems priimtiną apmokėjimo sprendimą.

Esu užtikrina suteikiamų paslaugų kokybę, tačiau jeigu visgi gautos žinios ar mokymai nepatenkintų Tavo lūkesčių – per 14 dienų nuo įsigijimo gali parašyti man daiva@dudenaite.lt ir grąžinsiu sumokėtus pinigus.

Programas, pakaitas ar konferencijos įrašą galėsi stebėti dviem būdais: iškart po įsigijimo, pačiame užsakymo patvitinimo lange; taip pat, el.paštu atkeliaus informacija su nuoroda. Jeigu kartais negautum laiško ar kažkas nepavyktų – drąsiai rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Taip, sąskaitas išrašome tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Atlikdamas užsakymą parašyk rekvizitus, kuriais reikalinga sąskaita faktūra, o jeigu tą pamiršai padaryti – tuomet rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Įprastai sertifikatų nerašome, tačiau esant reikalui, išimtine tvarka, galime išrašyti. Parašykite man daiva@dudeinaite.lt.

Atsiliepimai

Susiję produktai