Individuali mentorystės programa (10 užsiėmimų)

Individuali mentorystės programa (10 užsiėmimų)

1,500.00

★ Ar kada pagalvojai, kad 2 -3 mėnesių individualus darbas su mentoriumi gali pakeisti gyvenimą kardinaliai?

 

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.
Daiva Jodkauskienė

Aprašymas

Tai konsultacijų ciklas Jums svarbiu klausimu, kurį sudaro 15 gyvų (Vilniuje) ar nuotolinių konsultacijų per 2-3 mėnesių laikotarpį + praktikos namų darbams po kiekvieno susitikimo, kad mąstymo pokyčiai ir žinios integruotųsi praktiškai.

Ši programa skirta tiems, kurie pasiruošę stipriam ir nuosekliam augimui be atidėliojimų teigiamų pokyčių judėjimo link.

Nuo pavienių asmeninių konsultacijų ši programa skiriasi tuo, kad dirbant su klientu partnerystėje nuosekliai, individualiai pritaikant efektyviausius įrankius būtent jam, stebint pokyčių dinamiką ir eigoje iškylančias užslėptas kliūtis.

Procesas vyksta kompleksiškai ir tai daro teigiamą įtaką visoms gyvenimo sritims, nes žmogaus išlaisvėja iš savo vidinių apribojimų. Taip pat, finansiškai šios programos kaina yra palankesnė klientui nei atskirai renkantis 15 asmeninių konsultacijų. Vidutinė vienos konsultacijos kaina: 65.00 eur.

Konsultacijos trukmė: 1,5 val. Konsultacijos vyksta gyvai (Vilniuje) arba internetu fiziniams bei juridiniams asmenims. Gyvi susitikimai atskiru susitarimu galimi ir kituose Lietuvos miestuose.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Individuali mentorystės programa (10 užsiėmimų)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Emocinis intelektas

  • Viena svarbiausių žmogiškųjų kompetencijų, kuri padeda žmogui aiškiai suvokti ir išreikšti save, kurti darnius santykius su kitais žmonėmis, tapti atsparesniems bet kokiems gyvenimo iššūkiams.

Kūno išmintis

Kūno išmintis

Visos mūsų mintys, emocijos ir veiksmai įsirašo kūne kaip programos ir išlieka ilgai. Išmok girdėti, ką sako kūnas.
Pažadink ir įdarbink kūno išminties galias.

proto tarnystė

proto tarnystė

Išmok valdyti ir naudotis savo proto analitiškumu, netarnaudamas jam. Tu esi savo gyvenimo šeimininkas ir kūrėjas, o protas tėra tavo nuolankus tarnas. Mąstymo pokyčiai lemia gyvenimo kokybės pokyčius.

 

Dažniausiai užduodami
klausimai

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įsigytas programas, paskaitas, konferencijos įrašą galėsi stebėti 6 mėnesius nuo įsigijimo.

Dėl dalinio mokėjimo rašykite daiva@dudenaite.lt ir rasime abiems priimtiną apmokėjimo sprendimą.

Esu užtikrina suteikiamų paslaugų kokybę, tačiau jeigu visgi gautos žinios ar mokymai nepatenkintų Tavo lūkesčių – per 14 dienų nuo įsigijimo gali parašyti man daiva@dudenaite.lt ir grąžinsiu sumokėtus pinigus.

Programas, pakaitas ar konferencijos įrašą galėsi stebėti dviem būdais: iškart po įsigijimo, pačiame užsakymo patvitinimo lange; taip pat, el.paštu atkeliaus informacija su nuoroda. Jeigu kartais negautum laiško ar kažkas nepavyktų – drąsiai rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Taip, sąskaitas išrašome tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Atlikdamas užsakymą parašyk rekvizitus, kuriais reikalinga sąskaita faktūra, o jeigu tą pamiršai padaryti – tuomet rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Įprastai sertifikatų nerašome, tačiau esant reikalui, išimtine tvarka, galime išrašyti. Parašykite man daiva@dudeinaite.lt.

Atsiliepimai

Susiję produktai