Greičiausias būdas ištrūkti iš užburto rato

Greičiausias būdas ištrūkti iš užburto rato

29.00

★ Šis seminaras leis suprasti, kokia ašis ir vienintele svarbi sąlyga reikalinga išlaikyti laimės jausmą net patiriant gyvenimo iššūkius.

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.
Daiva Jodkauskienė

Aprašymas

Vienintelis bendras noras, jungiantis visus žmones yra būti laimingais.

Šis noras natūraliai kyla dėl to, kad kiekvienas žmogus potencialiai jaučia galintis būti laimingu.

Kuo dažniau jaustis laimingu yra bene vienintelė gyvenimo prasmė ir tikslas, tačiau žmogui sunku tą pripažinti ir priimti, todėl jis nuolat ieško „prasmingesnės“ prasmės.

Jis prisigalvoja įvairiausių būdų, prisiskaito įvairiausių paviršinių patarimų, kaip tapti laimingu, susigalvoja sąlygų, kada būtų laimingas ir tuomet nuolatos siekia tų dalykų.

Tai labai populiari iliuzinė savihipnozė, kuri nuolat tarsi turi priartinti prie laimės jausmo, tačiau neretai sukuria dar vieną eilinę tuštumą.

Dalyvaudami gausite:

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Greičiausias būdas ištrūkti iš užburto rato”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Emocinis intelektas

  • Viena svarbiausių žmogiškųjų kompetencijų, kuri padeda žmogui aiškiai suvokti ir išreikšti save, kurti darnius santykius su kitais žmonėmis, tapti atsparesniems bet kokiems gyvenimo iššūkiams.

Kūno išmintis

Kūno išmintis

Visos mūsų mintys, emocijos ir veiksmai įsirašo kūne kaip programos ir išlieka ilgai. Išmok girdėti, ką sako kūnas.
Pažadink ir įdarbink kūno išminties galias.

proto tarnystė

proto tarnystė

Išmok valdyti ir naudotis savo proto analitiškumu, netarnaudamas jam. Tu esi savo gyvenimo šeimininkas ir kūrėjas, o protas tėra tavo nuolankus tarnas. Mąstymo pokyčiai lemia gyvenimo kokybės pokyčius.

 

Dažniausiai užduodami
klausimai

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įsigytas programas, paskaitas, konferencijos įrašą galėsi stebėti 6 mėnesius nuo įsigijimo.

Dėl dalinio mokėjimo rašykite daiva@dudenaite.lt ir rasime abiems priimtiną apmokėjimo sprendimą.

Esu užtikrina suteikiamų paslaugų kokybę, tačiau jeigu visgi gautos žinios ar mokymai nepatenkintų Tavo lūkesčių – per 14 dienų nuo įsigijimo gali parašyti man daiva@dudenaite.lt ir grąžinsiu sumokėtus pinigus.

Programas, pakaitas ar konferencijos įrašą galėsi stebėti dviem būdais: iškart po įsigijimo, pačiame užsakymo patvitinimo lange; taip pat, el.paštu atkeliaus informacija su nuoroda. Jeigu kartais negautum laiško ar kažkas nepavyktų – drąsiai rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Taip, sąskaitas išrašome tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Atlikdamas užsakymą parašyk rekvizitus, kuriais reikalinga sąskaita faktūra, o jeigu tą pamiršai padaryti – tuomet rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Įprastai sertifikatų nerašome, tačiau esant reikalui, išimtine tvarka, galime išrašyti. Parašykite man daiva@dudeinaite.lt.

Atsiliepimai

Susiję produktai