PSICHOLOGINIS SMURTAS suaugusiųjų santykiuose. Ką daryti?

PSICHOLOGINIS SMURTAS suaugusiųjų santykiuose. Ką daryti?

12.00

Atpažinkite ar jūsų santykiuose gajus psichologinis smurtas ir sužinokite, kaip pakeisti situaciją!

Esu labai dėkinga Daivai už jos vedimą ir pagalbą. Nuostabūs atradimai ir dar nuostabesnės patirtys.
Daiva Jodkauskienė

Aprašymas

PSICHOLOGINIS SMURTAS suaugusiųjų santykiuose.
Ką daryti?

Įprastai psichologinis smurtas pasireiškia kito žmogaus menkinimu, žeminimu, jį įžeidinėjant, jam grasinant ar bandant kontroliuoti.

Ne paslaptis, kad psichologinis smurtas tarpusavio santykiuose ar šeimoje – ne toks jau retas reiškinys.

Įprasta manyti, kad psichologinį smurtą dažniau taiko vyrai, nes būtent jie turi daugiau galios elementų, tačiau dabarties laikmetyje daug kas pasikeitė ir neįmanoma teisingai nustatyti proporcijos tarp psichologiškai smurtaujančių vyrų ir moterų tradicinėse porose. 

Seminaras skirtas Jums, jeigu:

 • Jaučiate, kad jūsų ar artimųjų aplinkoje vyksta psichologinis smurtas;
 • Kenčiate nuo psichologinio smurto ir ieškote būdų, kaip jį sustabdyti;
 • Suvokiate, kad patys taikote psichologinį smurtą, tačiau savarankiškai nepavyksta nustoti ar rasti alternatyvių būdų, kaip pasiekti rezultatą, kurį gaunate naudodami psichologinį smurtą.

Seminaro metu sužinosite:

 1. Kas yra psichologinis smurtas ir iš kur jis atsiranda? Suprasite, kodėl jūsų tarpusavio santykiuose jis pasireiškia (nesvarbu smurtautojas esate jūs ar kitas).
 2. Kuo skiriasi sąmoningas ir nesąmoningas psichologinis smurtas? Sužinosite, kaip pasireiškia nesąmoningas psichologinis smurtas ir ką daryti šiuo atveju.
 3. Kaip elgtis supratus, kad jūsų artimas – psichologinis smurtautojas? Taps aišku, nuo ko pradėti pirmiausia, siekiant nutraukti psichologinį smurtą artimoje aplinkoje.
 4. Kaip formuojasi smurtinio elgesio modeliai ir kaip sustabdyti psichologinį smurtą? Sužinosite, kokie smurtinės aplinkos dekonstravimo etapai ir galėsite juos pritaikyti savo gyvenime.
 5. Kokias ribas turite nubrėžti, jei psichologinis smurtas taikomas jums? Taps aišku, kaip turite elgtis, ką sakyti, kad psichologinis smurtas liautųsi.
 6. Kaip sustoti psichologiškai smurtauti, jei pats/-i taip elgiatės? Aiškiai suvoksite, kokiose situacijose taikote psichologinį smurtą ir kaip tai pakeisti.
 7. Kokiais veiksmais ir žodžiais niekaip nesustabdysite psichologinio smurtautojo? Sužinosite, kokie sprendimo būdai paprasčiausiai neveikia, kad ir kiek mėgintumėte, o kas iš tiesų veikia greitai ir efektyviai.
 8. Kaip bendrauti tarpusavyje sustabdžius psichologinį smurtą, kad negrįžtumėte į pradinę situaciją? Taps aišku, kaip greitai pakeisti savo poziciją ir atpažinti, kad naudojate ankstesnius elgesio modelius.
 9. Ar santykiai su psichologiškai smurtaujančiu asmeniu turi ateitį? Suprasite, kur yra peržengtos ribos, ko toleruoti nebereikėtų ir kada laikas nustoti “gailėti” smurtautojo bei savęs.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PSICHOLOGINIS SMURTAS suaugusiųjų santykiuose. Ką daryti?”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Emocinis intelektas

 • Viena svarbiausių žmogiškųjų kompetencijų, kuri padeda žmogui aiškiai suvokti ir išreikšti save, kurti darnius santykius su kitais žmonėmis, tapti atsparesniems bet kokiems gyvenimo iššūkiams.

Kūno išmintis

Kūno išmintis

Visos mūsų mintys, emocijos ir veiksmai įsirašo kūne kaip programos ir išlieka ilgai. Išmok girdėti, ką sako kūnas.
Pažadink ir įdarbink kūno išminties galias.

proto tarnystė

proto tarnystė

Išmok valdyti ir naudotis savo proto analitiškumu, netarnaudamas jam. Tu esi savo gyvenimo šeimininkas ir kūrėjas, o protas tėra tavo nuolankus tarnas. Mąstymo pokyčiai lemia gyvenimo kokybės pokyčius.

 

Dažniausiai užduodami
klausimai

Taip pat mielai lauksiu Tavo klausimų el.paštu el. paštu daiva@dudenaite.lt arba telefonu: +37061672103

Įsigytas programas, paskaitas, konferencijos įrašą galėsi stebėti 6 mėnesius nuo įsigijimo.

Dėl dalinio mokėjimo rašykite daiva@dudenaite.lt ir rasime abiems priimtiną apmokėjimo sprendimą.

Esu užtikrina suteikiamų paslaugų kokybę, tačiau jeigu visgi gautos žinios ar mokymai nepatenkintų Tavo lūkesčių – per 14 dienų nuo įsigijimo gali parašyti man daiva@dudenaite.lt ir grąžinsiu sumokėtus pinigus.

Programas, pakaitas ar konferencijos įrašą galėsi stebėti dviem būdais: iškart po įsigijimo, pačiame užsakymo patvitinimo lange; taip pat, el.paštu atkeliaus informacija su nuoroda. Jeigu kartais negautum laiško ar kažkas nepavyktų – drąsiai rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Taip, sąskaitas išrašome tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Atlikdamas užsakymą parašyk rekvizitus, kuriais reikalinga sąskaita faktūra, o jeigu tą pamiršai padaryti – tuomet rašyk man daiva@dudenaite.lt.

Įprastai sertifikatų nerašome, tačiau esant reikalui, išimtine tvarka, galime išrašyti. Parašykite man daiva@dudeinaite.lt.

Atsiliepimai

Susiję produktai